Взуття є предметом першої необхідності і належить до найважливіших товарів народного споживання. Залежно від основних матеріалів і технології виготовлення взуття підрозділяють на шкіряне, гумове і валяне. Шкіряному взуттю належить головна роль у виробництві та споживанні.
Сучасний асортимент шкіряного взуття постійно оновлюється під впливом безлічі чинників, як мода, зміна потреб населення, поява нових видів і конструкцій взуття, використання нових матеріалів.
У нашій країні в даний час розроблено багато нового в технології виробництва взуття. Проте ці новації не впроваджуються у виробництво через відсутність необхідного устаткування. Деякі підприємства закуповують технології за кордоном, завдяки чому їхня продукція може успішно конкурувати з імпортною. Ми пропонуємо Вам придбати у нас устаткування , інструменти та запасні частини від таких світових фірм:

 

TYPICAL®

З 1946 року Typical виробляє доступне промислове швейне обладнання. До основних переваг продукції Typical можна віднести поєднання надійності з невибагливістю, тому що компанія при розробці своїх нових моделей швейних машинок ставить в основу принцип одночасного збереження мінімальної ціни і високих споживчі якостей.


SIRUBA

Компанія Siruba була заснована в 1965 році на Тайвані. Із самого початку компанія Siruba зосередила свої можливості на проведенні наукових досліджень і розробок по вдосконаленню і інноваціях у виробництві промислових швацьких машин. При цьому компанія Siruba не лише створила безліч якісного нового устаткування, але і розробила ряд принципово нових стратегій, які принесли компанії одну з провідних ролей в цій області. Що стосується промислових швацьких машин, то експлуатаційний термін кожної швацької машини Siruba перевищує 10 років, 5 років для серійного устаткування.